ICM PE Spravodajstvo | Pondelok, 03. Jún 2013
Ani tento rok sa nezabudlo na súťaž v petangu - akciu spájajúcu dve generácie. 28. mája si na pôde Strednej odbornej školy zmerali sily seniori MsO JDS s mladými z MPMPE. Súťažilo 8 trojčlenných družstiev.Víťazné družstvo JDS v zložení: Kováčik, Miťko, Ďatelinka vyhralo pred družstvom na 2. mieste tiež spomedzi svojich radov (Točka, Paluš, Tomiš). Mladí sa umiestnili pri takom ťažkopm súperovi aspoň na peknom treťom mieste v zložení Hartmannová, Lištiaková, Barborková. Po skončení hry sa spoločne stretli v Klube spoločenských organizácií pri občerstvení, aby tak mohli debatovať o ďalšom ročníku petangu a iných spoločných akciách.