Aktuality ICM Partizánske

Medzigeneračný dialóg

ICM PE Spravodajstvo | Pondelok, 03. Jún 2013

obrazok
Ani tento rok sa nezabudlo na súťaž v petangu - akciu spájajúcu dve generácie. 28. mája si na pôde Strednej odbornej školy zmerali sily seniori MsO JDS s mladými z MPMPE. Súťažilo 8 trojčlenných družstiev.
Petang je hra v ktorej nezáleží na vzraste, sile ani veku. Dôležitá je presnosť, ktorá seniorom rozhodne nechýbala a i napriek tomu, že ani mladí nezaháľali seniori si odniesli víťazstvo.

Víťazné družstvo JDS v zložení: Kováčik, Miťko, Ďatelinka vyhralo pred družstvom na 2. mieste tiež spomedzi svojich radov (Točka, Paluš, Tomiš). Mladí sa umiestnili pri takom ťažkopm súperovi aspoň na peknom treťom mieste v zložení Hartmannová, Lištiaková, Barborková.  Po skončení hry sa spoločne stretli v Klube spoločenských organizácií pri občerstvení, aby tak mohli debatovať o ďalšom ročníku petangu a iných spoločných akciách.

Vyber si svoje Informačné centrum mladých